35646-2024 - Planering
Sverige – Programvara och informationssystem – Request for information (RFI) - terminologitjänst
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRequest for information (RFI) - terminologitjänst
BeskrivningRequest for information (RFI) - terminologitjänst
Intern identifierareRS 2024-00250
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48814000 Medicinska informationssystem, 48814100 Sjukvårdssystem, 48814200 Patientadministrativt system, 48814300 Operationsadministrativt system, 48814400 Informationssystem för klinik, 48814500 Datorstött patientsystem