2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krantömmande sopbil
Beskrivning: Krantömmande sopbil för leverans till Karlstads Energi AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97640:Lot:1