2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biträdande projektledare Pumpstation IN, Nya Rya
Beskrivning: Uppdraget avser konsultstöd i rollen som biträdande projektledare för projekt Pumpstation IN inom ramen för program Nya Rya.
Intern identifierare: 26/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster, 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000