2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Vind- och siktgivare
Beskrivning: RFI för att undersöka om det finns leverantörer som kan tillhandahålla vind- och siktgivare
Intern identifierare: 25-03476
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38121000 Vindmätare