2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel
Beskrivning: Maskindiskmedel (relaterade produkter såsom avkalkningsmedel, granuler, torkmedel, blötläggningsmedel) för slutna system (storkök) samt service och utbildning.
Intern identifierare: 2022-44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000