2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Informatiker, PDMS/CHA och BP26 RLK
Beskrivning: Syftet med tjänsten är att säkerställa ett effektivt och samordnat genomförande och införande av ett projekt inom området anestesi och IVA(CHA/PDMS) samt graviditet och förlossning Cosmic Birth (BP26). Konsulten kommer att fördela sin arbetstid mellan de två projekten på 50 % vardera.
Intern identifierare: RS 2026-0444
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000