356712-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – Två- och fyrfacks sophämtningsfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvå- och fyrfacks sophämtningsfordon
BeskrivningTrelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierareKS 2024/405
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDocsmall