2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fjärrvärmeinstallationer i större fastigheter
Beskrivning: Fjärrvärme, installation, större fastigheter, fjärrkyla, servis, servisventiler inom Linköping och Mjölby kommun.
Intern identifierare: 24/164
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 45251250 Anläggningsarbeten för fjärrvärmecentral, 45315100 Eltekniska installationer, 45331100 Installation av centralvärme, 45331230 Installation av kylutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Del 1