See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betalväxel, Kortinlösen och kortterminaler
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tjänsten kortinlösen samt hyra av kortterminaler.
Intern identifierare: 25/125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000