See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning och utveckling av R7e-arkiv
Beskrivning: Denna upphandling syftar till ramavtal med en leverantör. Uppdraget består av förvaltning, support och felavhjälpning samt utvecklingsuppdrag för R7e-arkiv.
Föregående meddelande: 009831-2021
Intern identifierare: UPPH2021-00170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72253200 Stödtjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000