356845-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Bränslen
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biobränsle
Referensnummer: 18/56
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsförfrågan avser leveranser av biobränsle till försöks- och produktionsanläggningen vid Chalmers Tekniska Högskola.