356882-2018 - ResultatSverige-Växjö: Hälsovårdstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vårdavtal - fysioterapi
Referensnummer: 17RK2144
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser vårdavtal - fysioterapi.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85140000 Diverse hälsovård, 85142100 Sjukgymnasttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar vårdavtal - fysioterapi.