356905-2026 - Resultat
Sverige – Biltvätt och liknande tjänster – (7392) Biltvätt av förarprovsbilar i Göteborg Öst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(7392) Biltvätt av förarprovsbilar i Göteborg Öst
BeskrivningAvrop av Dynamiskt Inköpssystem Biltvätt, 15231, Biltvätt av förarprovsbilar i Göteborg Öst
Intern identifierareKOM-420219
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(7392) Biltvätt av förarprovsbilar i Göteborg Öst