356914-2018 - ResultatSverige-Jönköping: Läkarmottagningstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialistläkarmottagning öron-, näs- och halssjukdomar
Referensnummer: RJL 2018/1227
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121000 Läkarmottagningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialistläkarmottagning för öron-, näs- och halssjukdomar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85121200 Medicinska specialisttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen