See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsvård
Beskrivning: Upphandling av fordonsvård. Denna upphandling hanteras som reserverat kontrakt (4:e kap, 18§ LOU), vilket betyder att anbudsgivare som avser att lämna anbud i denna upphandling är ett företag vars främsta syfte är social och yrkesmässig integration av personer med funktionsnedsättning eller personer som har svårt att komma in på arbetsmarknaden.
Intern identifierare: KS2023/4702 2.6.1
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt upphandlingsdokumenten
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt