2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundnärasystem - Allmän kollektivtrafik
Beskrivning: Kundnärasystem - Allmän kollektivtrafik
Intern identifierare: KTN 2025/108
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem, 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (1)
Beskrivning: kundnärasystem
Intern identifierare: 1678702
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (2)
Beskrivning: Kundnärasystem
Intern identifierare: 1678703
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem, 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri, 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster