357004-2025 - Resultat
Sverige – El-, vatten- och energiverk – Maskintjänster - Inhyrning anläggningsmaskiner med förare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskintjänster - Inhyrning anläggningsmaskiner med förare
BeskrivningRamavtalet avser hyra av anläggningsmaskiner med förare samt maskintjänster för packning av containrar på Sysavs ÅVC Bunkeflo Upphandlingens syfte är att anskaffa de tjänster som erfordras för att säkra Sysavs behov av maskiner, maskintjänster.
Intern identifierare2024-123
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
Ytterligare klassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar, 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000