2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klientdatorer
Beskrivning: Tillåten ändring av kontrat pga oförutsedda omständigheter.
Intern identifierare: AD 3069/2024
Föremålet för upphandlingen
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000