357083-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gräv-, last- och gruvmaskiner – Hjulgrävmaskin med tippkärra
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjulgrävmaskin med tippkärra
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp en ny hjulgrävmaskin med tippkärra till TTC, Bäckadalsgymnasiet.
Intern identifierare25_25/63
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000