Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI körjournal och nyckelhanteringssystem
Referensnummer: 23/71
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Södertörns brandförsvarsförbund (Sbff) inbjuder potentiella leverantörer att inkomma med information om körjournal och nyckelhanteringssystem samt/alternativt att anmäla sig till presentation under ett möte, digitalt eller på plats hos Sbff.
Informationsinhämtningen är en del av pågående marknadsundersökning och har som syfte att bredda Sbff:s kunskaper om marknadens utbud inför kommande upphandling.
Information eller möte kan lämnas/bokas via Strategisk inköpare, Maria Åsvärd: maria.asvard@sbff.se
Ingen ersättning utgår för deltagande i presentationen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31711300 Elektroniska system för tidsregistrering, 44421600 Värdeförvaringsskåp, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen