Officiellt namn: Stockholms läns landsting Postadress: Box 22550 Ort: Stockholm Land: Sverige Att: Carin Jeschke E-post:carin.jeschke@sll.se
Ytterligare upplysningar kan erhållas från: ovannämnda adress
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen RFI/Hearing i upphandling för Sårbehandling med undertryck.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Varor
Stockholms län.
Nuts-kodSE110 Stockholms län