See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för tryck, distribution och lager
Beskrivning: Upphandlingen avser tryckning, distribution och lagerhållning. I tjänsten ingår även tillhandahållande av en extern webbutik för beställning av Socialstyrelsens produkter såsom rapporter (publikationer).
Intern identifierare: 2.7-109542/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 30199710 Tryckta kuvert, 79810000 Tryckning, 79820000 Trycktjänster, 79824000 Tryckning och distribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000