2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biblioteksbuss för mobil biblioteksverksamhet på landsbygden
Beskrivning: Biblioteksbuss, fordonskategori N3, tung lastbil. För att bedriva mobil biblioteksverksamhet på landsbygden
Intern identifierare: KTN-2024-00353
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144760 Bokbussar
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000