2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmånsportal 2026
Beskrivning: Upphandlingen avser en förmånsportal för kommunens anställda i Hörby kommun och Markaryd kommun.
Intern identifierare: KS-2026-118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hörby kommun
Beskrivning: Avser Hörby kommuns anställda.
Intern identifierare: Hörby kommun
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Markaryd kommun
Beskrivning: Avser Markaryds kommuns anställda.
Intern identifierare: Markaryd kommun