357336-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Ramavtal avseende kommunikationstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende kommunikationstjänster
BeskrivningLeverantören ska kunna tillhandahålla kommunikationstjänster i enlighet med de krav på tjänsten och uppdragets genomförande som framgår av bilaga 1, Kravspecifikation.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95536:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängning av avtalstid.