See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvättkemikalier Kriminalvårdens tvätterier
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 2024-11214
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831000 Tvättmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000