357457-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsinstallationsarbeten – Service, underhåll och installation av lås- larm- och säkerhetsanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, underhåll och installation av lås- larm- och säkerhetsanläggningar
Beskrivning: Upphandling av Service, underhåll och installation av lås- och säkerhetsanläggningar med två olika anbudsområden.
Intern identifierare: KS 2026/145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Service, underhåll och installation av lås- och säkerhetsanläggningar
Beskrivning: se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1850568-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: service, installation och jour
Intern identifierare: 1887008-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: installation
Intern identifierare: 1887009-2