357484-2016 - PlaneringSverige-Södertälje: Diverse företags- och övriga tjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Processledarstöd testverksamhet.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Södertälje.
Nuts-kod SE110 Stockholms län