357491-2021 - ÄndringSverige-Landskrona: Byggtekniska konstruktionstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulttjänster - brand, el, storkök, styr, vent/VS, byggnadskonstruktion, energi
Referensnummer: KS2021/1317
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling avseende tekniska konsulter inom 7 olika kompetensområden.