Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)
Land: Sverige
Uppskattad löptid
Startdatum: 17/07/2025