2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling för hyra av skjutbanor i Stockholm med omnejd
Beskrivning: Ramavtal för hyra av skjutbanor i Stockholm med omnejd. Ytterligare information framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: A128.366/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80620000 Utbildning och simulering: skjutvapen och ammunition
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utomhusskjutbanor
Beskrivning: Hyra av utomhusskjutbanor för verksamhet i Stockholm med omnejd
Intern identifierare: Utomhusskjutbanor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Inomhusskjutbanor
Beskrivning: Hyra av inomhusskjutbanor till verksamhet i Stockholm med omnejd
Intern identifierare: Inomhusskjutbanor