357621-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Elektromagnetiskt navigationssystem FESS, Önh- och plastikoperation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektromagnetiskt navigationssystem FESS, Önh- och plastikoperation
Beskrivning2 st Elektromagnetiskt navigationssystem FESS, Önh- och plastikoperation
Intern identifierareUPPH2025-00308
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel1. Administrativa föreskrifter
Intern identifierare1848457-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2. Kravspecifikation
Beskrivning2st Elektromagnetiskt navigationssystem FESS, Önh- och plastikoperation
Intern identifierare1848458-1