2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillgång till RUST Upphandling E46-47-48
Beskrivning: Tillgång till RUST upphandling E46, E47 och E48
Intern identifierare: .
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
Ytterligare klassificering (cpv): 34121100 Bussar för kollektivtrafik