2. Förfarande
Förfarande
Titel: Affärsutveckling och marknadsföring av HealthTech
Beskrivning: Chalmers Next Labs (CNL) önskar teckna ramavtal med en (1) leverantör för att driva arbetet med affärsutveckling, marknadsföring och finansiering av verksamheter inom CNL Health Lab. Leverantören skall ha erfarenhet av biomedicinskt företagande och finansiering/fundraising samt erfarenhet av dylikt arbete inom både akademi och industri.
Intern identifierare: C 2026-0696
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 73200000 FoU-rådgivning, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000