357740-2026 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Konceptutbildningar Utvecklande ledarskap (UL)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonceptutbildningar Utvecklande ledarskap (UL)
BeskrivningUpphandlingen avser konsulttjänster för genomförande av Försvarshögskolans konceptutbildningar Utvecklande ledarskap (UL). Upphandlingen omfattar även en optionsmöjlighet för utbildningen Indirekt ledarskap (IL), vilken kan avropas av Beställaren vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124948:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenOption avser Utbildning Indirekt ledarskap