2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support and maintenance CARIS HPD
Beskrivning: Support & Maintenance for software licenses -options additional licenses -options for training -options for (development) consultancy
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 22-04635
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48613000 Elektronisk databehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000