2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av förpackningar och returpapper vid flerbostadshus och liknande
Beskrivning: Hämtning av förpackning i kärl från flerbostadshus och liknande
Intern identifierare: AÅS2024.0042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Insamling förpackningar och returpapper flerbostadshus
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 Västra entreprenadområdet
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 Östra entreprenadområdet