2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem avseende ängsslåtter - 2024
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem avseende Ängslåtteruppdrag.
Intern identifierare: 4922-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del