2. Förfarande
Förfarande
Titel: CRM-system
Beskrivning: Nordvästra Skånes Renhållnings Aktiebolag (NSR), org. nr. 556217-4580, bjuder in intresserade leverantörer till att inkomma med anbudsansökan avseende upphandling av CRM-system.
Intern identifierare: 25/0214
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000