See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvångsmedel
Beskrivning: Omfattar olika typer av fängsel, t.ex. handfängsel, midjefängsel och plastfängsel. Omfattar även spotthuva.
Intern identifierare: 2023-23191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35230000 Handklovar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav