2. Förfarande
Förfarande
Titel: Discovery system and link resolver
Beskrivning: Gothenburg University Library aims to procure an Index based Discovery service and Link Resolver from one provider. The solution should provide our users with a single access point to the Library´s resources.
Intern identifierare: EUI 24 023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek, 48161000 Administrativt bibliotekssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Discoverysystem and link resolver