2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städsystem med spårbarhet
Beskrivning: se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: 2025-O001268
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1873555-0
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar, 48000000 Programvara och informationssystem, 48100000 Programvara för särskild industri
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (10)
Beskrivning: se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1856945-1