Beskriv optionen:
2. Bamboo: Programvara/Tjänsteleverans
Anbudsgivaren ska kunna sätta upp och konfigurera Bamboo för att
hantera Sidas olika utvecklingsprojekt som täcks av produktens
funktionalitet gällande bygg, test och paketering.