358100-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – IT-konsulter för genomförande av penetrationstester och säkerhetsgranskningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-konsulter för genomförande av penetrationstester och säkerhetsgranskningar
BeskrivningLöf aver att upphandla IT-konsulter för för genomförande av penetrationstester och säkerhetsgranskningar. Löfs behov omfattar resurser enligt nedan: En (1) IT-säkerhetsspecialist för penetrationstester och säkerhetsgranskningar av egenutvecklade system och applikationer. En (1) IT-säkerhetsspecialist för penetrationstester och säkerhetsgranskningar av IT-infrastruktur ur ett kontinuitets/säkerhetsperspektiv. En (1) IT-säkerhetsarkitekt för granskningar av IT-infrastruktur ur ett säkerhetsperspektiv. Välkomna att lämna anbud! Vänliga hälsningar Löf
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124887:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72227000 Konsulttjänster för dataanalys