2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp och reparation av LTA- pumpar
Beskrivning: Avtalet omfattar inköp av pumpar och pumptankar för lättrycksavlopp s k LTA. Reparation av Beställarens pumpar via in- och utlämningsställe i Norrköping under avtalsperioden.
Intern identifierare: ABV 2024/0060
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122220 Avloppspumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 50511000 Reparation och underhåll av pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Inköp och reparation av LTA-pumpar