358127-2022 - ResultatSverige-Lysekil: Tält
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lager tält till Hogenäs ÅVC
Referensnummer: 22/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39522530 Tält
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar leverans av ett läger tält till Hogenäs ÅVC inklusive montering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45217000 Byggnation av tälthallar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen