2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp lastväxlarflak
Beskrivning: Ramavtal för inköp av ca 50 lastväxlarflak under två år
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000