2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI: Ultraljud Obstretik/Gynekologi
Beskrivning: Region Stockholm efterfrågar information om Ultraljudssystem.
Intern identifierare: X
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler