358188-2024 - Resultat
Sverige – Managementtjänster – Managementkonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelManagementkonsulter
BeskrivningUpphandlingen avser managementkonsulter, vars syfte är att bland annat utveckla, effektivisera, samt förbättra Sinfras medlemmars verksamheter.
Intern identifierare24/8
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSinfra MALL Jon