2. Förfarande
Förfarande
Titel: Information gällande marknadsdialog för upphandling av busstrafik E58 Ekerö
Beskrivning: Information gällande marknadsdialog för kommande upphandling av busstrafik E58 Ekerö
Intern identifierare: TN 2025-1160
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg